/Files/photogallery/DSC_0103.jpg

ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ДОШКІЛЬНОГО ПІДРОЗДІЛУ

04 січня співробітниками незалежної міжнародної організації, яка займається проблемами дітей Save The Children

було проведено тематичний тренінг з мінної безпеки "Пригоди Червоної шапочки". В ігровій формі дітям старшої групи дошкільного підрозділу було розказано про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами./Files/images/20180103_095722.jpg /Files/images/20180103_100833.jpg/Files/images/20180103_100903.jpg

Реалізація завдань

Державного стандарту дошкільної освіти

в навчально – виховному комплексі «ГАРМОНІЯ»

(загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІ ступенів –
дошкільному навчальному закладі (дитячому садку))
міста Сєвєродонецька Луганської області
/дошкільний підрозділ/

Директор НВК «ГАРМОНІЯ» Тетяничко Людмила Василівна. Загальний стаж роботи – 30 років, на посаді директора загальноосвітнього навчального закладу працює 10 років, на посаді директора НВК – 3 роки.

Загальна кількість груп у дошкільному підрозділі НВК «ГАРМОНІЯ» -4, з них: одна молодшого, одна середнього та дві старшого дошкільного віку. Списочний склад вихованців - 120.

Навчально-виховний комплекс "ГАРМОНІЯ" було створено з метою вирішення ряду проблем: забезпечення максимального охоплення дітей в мікрорайоні дошкільною освітою, створення умов для здобуття дітьми дошкільного віку, учнями безперервної дошкільної та загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів дошкільної та загальної середньої освіти, розвитку їх творчих здібностей і нахилів.

НВК «ГАРМОНІЯ» здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Положення про навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад", інших актів законодавства України з питань освіти та на підставі власного Статуту.

Організація навчально-виховної роботи в дошкільному підрозділі НВК відповідає Інструктивно-методичним рекомендаціям «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році», здійснюється за комплексною програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», для дітей старшого дошкільного віку програма розвитку«Впевнений старт. У зв’язку з тим, що програми «Українське дошкілля» та «Впевнений старт» чинні до кінця 2017 року.

Основними завданнями педагогічного колективу дошкільного підрозділу НВК «ГАРМОНІЯ» на 2017 – 2018 н.р. є:

1. Поглибити роботу з формувань основ національно-патріотичного виховання засобами народознавства у контексті розвитку духовного потенціалу родинного і суспільного дошкільного виховання. Ознайомлювати дошкільників з культурною спадщиною нашого краю.

2. Спрямовувати роботу педагогів на інтеграцію мовленнєвої та природничо - дослідницької діяльності дітей дошкільного віку.

3. Продовжувати роботу з метою забезпечення наступності гармонійного розвитку з дітьми дошкільного віку та учнями перших класів шляхом взаємодії зі шкільним підрозділом.

24 жовтня в затишній музичній залі дошкільного підрозділу НВК "ГАРМОНІЯ" відбулась зустріч з освітянами Львівщини.

/Files/images/DSC_5002.JPG

/Files/images/DSC_4906.JPG

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД НВК «ГАРМОНІЯ» ЩОДО НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ, ЗАВДАНЬ ТА ЗАХОДІВ ПІДПРОГРАМИ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

Назва напрямку (пріоритетні завдання):

Збереження та розвиток мережі комунальних дошкільних навчальних закладів, дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів Сєвєродонецької міської ради

Заходи підрограми:

1.1.Створення, реконструкція, капітальний ремонт та оснащення 2-х груп у дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу «ГАРМОНІЯ» міста Сєвєродонецька Луганської області у вивільнених приміщеннях шкільного підрозділу НВК «ГАРМОНІЯ»

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис.грн

Кошти передбачені у підпрограмі «Будівництво, реконструкція та капітальний ремонт закладів освіти

Очікуваний результат

Створення додаткових 30 дитячих місць. Створення нових робочих місць

Програмове забезпечення дошкільного підрозділу:

/Files/images/2.jpg

/Files/images/Проект.jpg

/Files/images/проект1.jpg

Щоб традиції великого народу, множились від роду до роду, йдіть до долі сильним твердим кроком, в щасті і здоров"ї рік за роком!

/Files/images/002 (2).jpg

/Files/images/002 (1).jpg

/Files/images/004 (1).jpg

/Files/images/004 (2).jpg

/Files/images/005.jpg

/Files/images/06.jpg

/Files/images/07.jpg

/Files/images/08.jpg

/Files/images/09.jpg

/Files/images/000.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Демонстраційний сайт НВК "ГАРМОНІЯ"

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

вул. Юності, 1, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна,

Тел.: (06452) 4-02-54, 4-11-42E-mail: hbk_garmoniy@ukr.net

Дата останньої зміни 19 Грудня 2018

Фотогалерея