/Files/photogallery/DSC_0183.jpg /Files/images/Марченко Л.Н..jpg
Практичний психолог Педагог соціальний
Білан Яна Вікторівна Марченко Лариса Миколаївна

Відповідно до Листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на виконання Указу Президента України від 14 листопада 2017 року № 361 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року № 155 «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», листа Міністерства юстиції України від 03 вересня 2018 року №113/29.4/32-13 «Щодо проведення «Тижня протидії булінгу» 12-13 вересня 2018 року у НВК «ГАРМОНІЯ» був проведений єдиний урок «Стоп булінг» для учнів 1-9 класів.
Мета уроку: привернути увагу усіх учасників навчально-виховного процесу до проблем булінгу, формування нульової толерантності до випадків булінгу. навичок надання та отримання допомоги, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля.

Година спілкування «Ми – друзі!»/Files/images/1 30.10.jpg/Files/images/2 30.10.jpg

Гра з елементами тренінгу«Доброта рятує світ»/Files/images/3 30.10.jpg

Година спілкування з елементами тренінгу «Серця доброти»/Files/images/4 30.10.jpg /Files/images/5 30.10.jpg

Уроки толерантності з елементами тренінгу: «Скажемо «ні» булінгу в шкільному колективі»./Files/images/6 30.10.jpg /Files/images/7 30.10.jpg

Тренінгове заняття «Профілактика булінгу в учнівському середовищі»/Files/images/8 30.10.jpg /Files/images/9 30.10.jpg

Дані заняття допомогли учням пізнати способи неконфліктної поведінки серед однолітків, що допоможе їм конструктивно взаємодіяти з іншими, вільно виражати та контролювати свої емоції. Це сприятиме успішній адаптації підлітків у період вікової кризи.

Проблема, над якою працює соціально-психологічна служба шкільного підрозділу НВК:

підвищення професійної компетентності у соціально-психологічному супроводі школярів під час адаптації до нових умов навчання, соціальний-психологічний захист всіх учасників навчально-виховного процесу.

Основна мета діяльності соціально - психологічної служби:

створення сприятливих умов для навчання, виховання,всебічного розвитку особистості.

Завдання соціально-психологічної служби :

  • проведення індивідуальної та групової діагностичної роботи
  • здійснення консультативної та розвиваючої роботи
  • сприяти поліпшенню соціально-психологічному клімату в учнівських, педагогічному та батьківському колективах;
  • реалізація профілактичного та просвітницького напрямку роботи соціально-психологічної служби закладу;
  • соціально-педагогічна робота та соціально - правовий захист дітей, що потрапили в складні життєві обставини, постраждали від складних суспільно-політичних умов; переселенців з окупованих територій та Східних областей України;
  • допомога в професійному та життєвому самовизначенні старшокласників.
  • розвиток творчих здібностей учнів;
  • 28 грудня відбувся семінар - тренінг

Методичні рекомендації щодо організації психолого-педагогічного супроводу дітей, які потребують додаткового захисту та опинилисяв складних життєвих обставинах.

Події останніх місяців, які відбуваються в Україні, вкрай складна соціально-політична ситуація у суспільстві показали необхідність соціально-психологічного захисту і психологічної допомоги як дітям і окремим людям, так і цілим соціальним групам.

Майже рік Україна переживає складну соціально-політичну ситуацію. Продовжуються бойові дії в Донецькій і Луганській областях, не зменшується потік біженців з окупованих Криму і Севастополя. Десятки тисяч людей змушені покинути свої домівки і тимчасово переміститися в інші регіони нашої держави. За останніми даними Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) понад 230 тисяч людей стали вимушеними переселенцями. Є сім’ї, що втратили житло, своїх близьких, є поранені.

За даними психологічного дослідження, що проводилося під егідою Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) у Донецькій області, майже 40 % дітей віком 7-12 років та більше половини дітей віком 13-18 років стали безпосередніми свідками подій, що пов’язані з війною. Відповідно 14 % та 13 % бачили танки та іншу військову техніку, 13% та 22 % бачили бої та сутички, 4 % і 15 % побиття знайомих людей, 6% та 5% стали свідками погроз застосування зброї. Декілька дітей з опитаних бачили вбитих і поранених. 76 % дітей віком 7-12 років та 43% дітей віком 13-18 років відчували страх, коли ставали свідками вищеописаних подій.

«Конфлікти та шляхи їх подолання»

28 грудня 2017 року для учителів навчально – виховного комплексу «ГАРМОНІЯ» відбувся семінар-тренінг «Конфлікти та шляхи їх подолання»

Під час семінару-тренінгу учасники дізналися про сутність конфлікту, розглянули позитивні та негативні сторони конфліктів, стилі їх вирішення та стратегії поведінки в конфлікті.

Журомська Л.М., методист-психолог СМЦ ознайомила педагогів закладу з методам конструктивного вирішення конфліктів.

/Files/images/DSC_4514.JPG

Учителі отримали практичні поради, як відрізняти позиції людини в конфлікті від її справжніх інтересів і потреб, а також навчилися застосовувати діалог у якості основного інструменту розв’язання проблем і прийняття рішень.

Піж час роботи присутні практикувалися у створенні «Я-висловлювання», використовували техніки активного слухання, вчитися управляти своїми емоціями, краще розуміти себе.

Довірчі відносини, які склалися між учасниками тренінгу, посилили потрібний результат.

Учителі високо оцінили рівень організаційної та методичної підготовки семінару-тренінгу, висловили подяку СМЦ та адміністрації НВК «ГАРМОНІЯ» за створення сприятливих умов для роботи.

Полезные адреса и контакты в Северодонецке для переселенцев

Вы прибыли из зоны АТО. Куда обращаться?

Городское управление ГСЧС Украины в Луганской области

г. Северодонецк, ул. Новикова, 1-б

(маршрут № 5, остановка «Молодежная» или «Завод Сопротивления»),
тел. 70-30-76 с понедельника по пятницу с 8.00 до 17.00,

тел. 4-34-17, 70-21-84, круглосуточно.

Иинформация о выезде из зоны АТО на сайте www.vpo.gov.ua

/Files/images/Насилля в сім ї.jpg

/Files/images/Насилля в сім ї1.jpg

/Files/images/Насилля в сім ї2.jpg

/Files/images/Дитина в небезпеці.jpg/Files/images/100.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 277

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Демонстраційний сайт НВК "ГАРМОНІЯ"

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

вул. Юності, 1, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна,

Тел.: (06452) 4-02-54, 4-11-42E-mail: hbk_garmoniy@ukr.net

Дата останньої зміни 14 Січня 2019

Фотогалерея