/Files/images/першачок.jpg

/Files/images/состав2.jpg

/Files/images/состав3.jpg

/Files/images/состав5.jpg

/Files/images/состав6.jpg

/Files/images/состав7.jpg

/Files/images/состав8.jpg/Files/images/состав9.jpg/Files/images/состав10.jpg

Розгадайте ребус

Закінчіть рядок


/Files/images/пицца.jpg /Files/images/пингвин.jpg /Files/images/мяч.jpg

Знайдіть відмінності


/Files/images/мороженое.jpg

/Files/images/шкаф.jpg

/Files/images/равлик.jpg /Files/images/жук.jpg

/Files/images/куст.jpg


/Files/images/10.04.2020.jpg

З яким "багажем" повинна йти дитина до школи?

Що йому дійсно потрібно знати і вміти, щоб бути успішним і не зазнавати труднощів у навчанні?

Практично на всіх мовах світу вік від 3 до 7 років вважається дошкільною. Це вік формування навичок, необхідних для систематичного навчання.

Школа - важливий етап в житті кожної дитини, шкільна успішність проектується на подальше життя, тому батькам хочеться, щоб дитина йшла до школи досить підготовленим. Що потрібно знати майбутньому першокласнику, і як повинен він себе вести?

Чому і як ми вчимо малюків?

Існує ціла індустрія по підготовці дітей до школи. Практично з самого народження іграшки малюка починають ділитися на розважальні та розвивальні. Саме граючи, дитина оптимально розвиває якості, які допоможуть їй у школі: увага, концентрацію, пам'ять, кмітливість, посидючість, дрібну моторику і логіку. У що грати?

Та в що завгодно! Загадувати і відгадувати загадки, рухатися до перемоги в улюблених настільних іграх-"бродилка" або напружувати свій розум, із захопленням збираючи логічні пазли.

Кожен сучасний батько знає, що малюк має бути готовий до школи, і чим раніше почнеться ця підготовка, тим успішніше дитина буде не тільки в школі, але і в житті. «Після трьох уже пізно» - девіз прихильників раннього розвитку. Вони абсолютно впевнені: чим раніше почнеться інтелектуальний розвиток, тим простіше буде дитині адаптуватися в шкільному житті. Книга - головне джерело знань, тому розвиваюча книжка - основний супутник будь-якої дитини від коляски до 1 вересня.

Прописи, букварі, збірки вправ, тести на логіку давно перестали бути атрибутами шкільного життя і повним складом перейшли в життя сучасного дошкільника. За статистикою, 80% дитячих книжок, надрукованих в Україні, присвячені саме підготовці до школи. Попит народжує пропозицію.

А адже шкільна успішність визначається не кількістю написаних до 1 вересня палиць і не швидкістю читання книг. В основі успішного шкільного навчання лежить готовність дитини впізнавати і приймати світ, комфортно і вільно відчувати в цьому світі себе. Це так просто і так складно одночасно

Кiлькiсть переглядiв: 1822

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.