Початкова школа

Учитель початкових класів залишає в пам яті батьків і дітей найсвітліші спогади.Перший вчитель вводить дитину в світ знань і науки.

/Files/images/DSC_4139.JPG

Наші вчителі початкових класів живуть інтересами дітей, вони вміють знаходити підхід до кожного, зрозуміти переживання малечі.

Головним змістом своєї діяльності вчителі початкових класів вважають створення для кожного учня ситуації успіху. Вони вибудовують навчально-виховний процес так, щоб кожен із вихованців усвідомлював свої великі можливості в досягненні успіху в навчальній роботі, відчував позитивні емоції від подолання труднощів, опанування прийомів самостійного здобуття знань, нових способів удосконалення своєї навчальної роботи, самоосвіти.

Намагаючись зробити процес навчання цікавим, яскравим, захоплюючим, ефективним, педагоги використовують новітні технології. Удало поєднуючи і використовуючи їх, моделюють навчально-виховний процес таким чином, щоб школярі мали можливість пережити радість досягнення певної висоти, усвідомити свої можливості, повірити в себе.

Новій початковій школі бути: здобутки та перспективи

Навчально-виховний комплекс «ГАРМОНІЯ» (загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)) міста Сєвєродонецька Луганської областістворений рішенням вісімдесят четвертої (чергової) сесії Сєвєродонецької міської ради шостого скликання від 24.04.2014 р. №3792 шляхом перетворення середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 м.Сєвєродонецька Луганської області. В НВК з 2015 року успішно реалізується Концепція розвитку навчального закладу як ШКОЛИ УСПІХУ /школи УСПІШНОГО педагога і УСПІШНО учня/.

Навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів – дошкільного та шкільного.

Дошкільний підрозділ забезпечує доступність і безоплатність дошкільної освіти в межах державних вимог до змісту, рівня й обсягу дошкільної освіти (базового компонента дошкільної освіти) та обов’язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.

Початкове відділення шкільного підрозділу забезпечує відповідний рівень освітньої підготовки учнів згідно з вимогами Державного стандарту початкової освіти та Концепції НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ.

Структура НВК "ГАРМОНІЯ"

Дошкільний підрозділ – осередок комфорту та позитиву

Завдання дошкільного підрозділу:

· надати повноцінну дошкільну освіту;

· створити умови для всебічного розвитку дитини;

· створити умови для уникнення стресових ситуацій під час переходу з дошкільного підрозділу в початкову школу;

· готувати дитину до особистісно орієнтованої моделі навчання і виховання.

Початкова школа – школа сталого розвитку

Завдання початкової школи:

· забезпечення змістовної методичної наступності з дошкільним підрозділом;

· формування позитивного ставлення до навчання (мотиваційна готовність);

· досить високий рівень довільної поведінки (вольова готовність), що означає уміння включатися в завдання, зберігати задачу, планувати свої дії, діяти за правилом, контролювати свої дії;

· формування необхідного рівня пізнавальних процесів (когнітивний розвиток). Розвиток здатності до адаптації в умовах нової життєвої ситуації;

· виконання державних стандартів освіти на час її завершення;

· організація корекційно-розвиваючого (інклюзивного) навчання.

Основна школа – школа індивідуального вибору та самореалізації

Завдання основної школи:

· формування міцних, стійких, глибоких знань з основ наук;

· створення умов для формування в учнів загального диференційованого інтересу до вивчення предметів, для поширення й поглиблення знань в обраних напрямках для розвитку пізнавальних творчих здібностей учнів, для їхнього творчого самовираження;

· підвищення мотивації навчання через активізацію пізнавальної діяльності, розвиток загальних і спеціальних здібностей, їх діагностику;

· формування навичок культури праці;

· формування ключових компетентностей, розвиток рефлексивних здібностей та навичок.

· професійна орієнтація й за можливості допрофільна підготовка;

· здійснення психолого-соціального супроводу навчально-виховного процесу, що корегує розвиток дитини.

Висновок

За умови реалізації Концепції НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ, навчально-виховний комплекс «ГАРМОНІЯ», як ШКОЛА УСПІХУ, дасть можливість своїм вихованцям і учням бути в житті самостійними, самодостатніми, діяльними, здоровими і УСПІШНИМИ громадянами України, здатними до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, спроможними прагнути до самовдосконалення і навчання впродовж життя, до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадської активності.

Кiлькiсть переглядiв: 160

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
Демонстраційний сайт НВК "ГАРМОНІЯ"

вулиця, номер будинку,
поштовий індекс, область, місто,
країна

вул. Юності, 1, м. Сєвєродонецьк, Луганської обл., 93400, Україна,

Тел.: (06452) 4-02-54, 4-11-42E-mail: hbk_garmoniy@ukr.net

Дата останньої зміни 15 Листопада 2018

Фотогалерея